Více o firmě

czech-trade-samost-300x233Firma SEAMS je soukromou společností a byla založena roku 1991. Do činnosti firmy v dobách založení  spadal pouze prodej náhradních dílů pro užitková vozidla, zvláště pak na vozy Avia. S trvalým nedostatkem těchto dílů se firma postupně vypořádala tím, že tyto díly zadává do výroby formou kooperace a postupně také vlastní výrobou. V současné době se firma specializuje především na výrobu a prodej ventilátorů pro nákladní automobily, traktory, kompresory a  různou zemědělskou mechanizaci. Naše ventilátory najdete na starších, ale i na nových traktorech značky Zetor a to v různých provedeních a variantách. Do výrobního programu spadá dále výroba  vysokotlakých trubek dieselových motorů, ovládacích prvků,  ventilu topení, dílů vodních čerpadel i jiných dílů. Naše vysokotlaké potrubí a kompletní sady vyvážíme do 6-ti zemí světa.

Naše firma má středisko (ředitelství) v Kroměříži v části zvané Kotojedy. Na stránky samotného města Kroměříže se můžete podívat zde: www.mesto-kromeriz.cz .

Prodejnu náhradních dílů pro vozy Avia najdete na Jiráskově ulici č. 843/2.  Velkoobchodní sklad výrobků, a skladovací halu na ul. Stoličkova (bývalý areál Řempa Kroměříž). Další středisko  má naše firma  v městě  Bučovice v blízkosti Slavkova u Brna. Také zde máme prodejnu náhradních dílů a  kompletační dílnu některých výrobků. Na stránky samotného města Bučovice se můžete podívat na http://www.bucovice.cz/. Město Bučovice leží na spojnici mezinárodní cesty E50 mezi Brnem a Uh. Hradištěm, tedy velice dobře dostupné pro  zákazníky. Toto středisko se nachází přímo u této cesty, stačí jen zastavit. Obě města, jak Kroměříž, tak Bučovice patří mezi historické skvosty měst a kromě nákupu našich výrobků doporučuji i prohlídku památek těchto krásných měst. Kroměříž, kde sídlí ředitelství naší firmy patří mezi města která byla zapsána do světového dědictví UNESCO.

Město Bučovice bylo v r. 2008 hodnoceno, jako jedno z jedno z nejlepších měst z hlediska podnikání.

V roce 1998 byla založena společnost Seams s r.o. jako pokračovatel původně založené rodinné firmy. Jediným majitelem těchto firem je do současnosti p. Jiří Tesař.

Naše firma dodává svůj sortiment ND dílů od opravárenských firem v regionu až po velkoodběratele a další prodejce. Mezi naše zákazníky patřily a patří i firmy jako výrobce vozů AVIA. , Škoda motory a.s., Motorpal a.s., Aftermerket s.r.o, Auto Škoda Mladá Boleslav,Výrobce vozů TATRA, výrobci důlních kompresorů a jiní. Máme své obchodní zástupce (výhradní odběratele) z řad známých firem zabývající se sortimentem ND. Naše výrobky dodáváme také i pro zahraniční zákazníky, mezi které patří např. zákazníci v arabských zemích, dále pak Španělsko, Rusko, Ukrajina a některé státy Jižní Ameriky.

Mezi naše dodavatele patří především spolehlivé soukromé firmy středních velikostí z tuzemska, Slovenska, ale i významnější dodavatelé ze zahraničí. Naše firma řádně plní své závazky vůči svým dodavatelům, považuje to za jednu ze svých priorit. Jsme firma, která hospodaří, pokud je to možné, se svým finančním portfoliem a může si tak dovolit utvářet dobré ceny zboží pro své zákazníky.

Naší snahou je vždy spokojený zákazník, což dokazují i hospodářské výsledky a množství prodaného zboží za dobu existence naší firmy v relativně malém počtu pracovníků.

Kvalitu potvrzuje i zanedbatelný počet reklamací, které se vždy snažíme vyřizovat okamžitě bez odkladů. Naše firma se již od svého založení každoročně podílí na dobročinných a nadačních akcích . Přestože jsme sami byli v roce 1997 poškozeni povodněmi a víme co to pro postižené znamená, přispěli jsme jako jedna z firem finanční částkou malé vesničce v Čechách po ničivých povodních roce 2002 . Kromě toho, podle našich možností, přispíváme na zdravotnictví, školství, dětský domov. Naše firma zaměstnávala v minulosti také osoby se změněnou pracovní schopností.

komora-300x151

Firma je od roku 1994 členem hospodářské komory České republiky  s registrací v Kroměříži http://www.ohkkm.cz

aaad-pro-pramyslova-vlastnic-300x67

Firma SEAMS je zapsána na úřadu průmyslového vlastnictví ÚPV jako mezinárodní ochranná známka (WIPO) s designací ČR a EU a komunitární ochranné známky (OHIM).

SEAMS-logo-nápis-cdr-krivky1

Obchodní filozofie firmy Seams. V oboru patříme k firmám , které vznikly po r. 1989 mezi prvními firmami zabývajícími se prodejem náhradních dílů a jejich výrobou pro nákladní auta v České republice. V rámci naší obchodní filozofie se snažíme pravidelně rozšiřovat nabídku o nové položky a také kontrolovat kvalitu jak vlastní produkce tak samotných dodavatelů. Co se týče cen zboží, máme svůj systém slev ( u dobrých zákazníků výrazný) a lze se dohodnout na různých způsobech obchodu, přes množstevní slevy jednotlivého zboží, hodnot, až po složitější packetový systém individuálních dohod. V žádném případě neprodáváme 1ks za stejnou cenu jako 100 nebo 1000ks, což se často stává u jiných dodavatelů, čímž obchod nabývá na chaotičnosti, různých zmatků a nedorozumění!

Do budoucna bychom chtěli našim zákazníkům nabídnout služby dodávky zboží, především v oblasti netradičních dílů z naší výrobní produkce a od našich externích dodavatelů, kde chceme preferovat především spolehlivé menší až středně velké firmy, jak s tuzemska tak i ze zahraničí. V oblasti běžných dílů, rozšířit prodej kromě velkoobchodu a exportu i na drobné odběratele. V oblasti výroby některých dílů chceme převést částečně tuto činnost i do zahraničí. V rámci EU chceme rozšířit spolupráci i s jinými firmami v tomto společenství. Jsem přesvědčen, že máme rezervy a že máme co nabídnout, jak v současnosti, tak v příštích letech, což dokazují i výsledky posledních  let.

Jiří Tesař – majitel

Naše motto: Ovládáme-li něco více než jiní, rozšiřujeme tím naše možnosti volby. Zákazník musí mít pocit, že ví jaké kvality zboží je a jaká přímá úměra cena-kvalita tu je!

seams-pro-web1-300x219

Nejnovější příspěvky
Archivy
Rubriky